ניסון רב, מומחים בתחום | 

מגוון שירותים רחב 

גישור

"לא מצא הקב"ה כלי מחזיק ברכה לישראל אלא השלום". ו"עיקר השלום הוא לחבר שני הפכים".

הגישור הוא תהליך של פתרון מחלוקות באמצעות הקשבה ומוכנות של צד אחד להיכנס לנעליו של הצד השני. 

במהלך הגישור, ניתן להגיע לפתרונות מוסכמים בענייני גירושין, חלוקת רכוש, משמורת ועוד. כדי להתחיל הליך של גישור, צריך שיהיה רצון של שני הצדדים ליטול חלק בתהליך הגישור. עצם ההחלטה לקחת חלק בתהליך כזה, מעידה על הרצון של כל צד בסכסוך לנסות ולפתור את המחלוקת בדרך נעימה, שלוקחת בחשבון גם את האינטרסים של הצד השני. 

אליהו עבו טוען רבני ומגשר בעל ניסיון, יביא את הצדדים להסכמות המקובלות עליהם, בע"ה. 


ירושות צוואות

כתיבת צוואה כאשר האדם עדיין בריא וצלול, היא בעלת חשיבות גדולה מאד.

צוואה היא מסמך משפטי, שמטרתו למנוע סכסוכים עתידיים בתוך המשפחה, ספקולציות וניחושים, בנוגע לחלוקת הירושה. כתיבת צוואה אינה חורצת את גורלו של האדם, אך בהחלט תקבע את שלמות המשפחה בעתיד. מומלץ גם למי, שסבור, שאצלו במשפחה, לא יתגלעו מחלוקות בגין העיזבון. 


הסכם ממון

"חכם עיניו בראשו...". בני זוג נישאים מתוך אהבה ורצון לבנות משפחה, הם מתחייבים לשותפות זו לכל חייהם. לעיתים הדברים משתבשים והזוג מעוניין לפרק את השותפות. הסכם ממון נועד למנוע מאבקים משפטיים ארוכים, שיהיו כרוכים בהוצאות כספיות רבות, המלווים בתסכול ועוגמת נפש מיותרים. 
גירושין

גירושין שאינם נעשים בהסכמה  הם עניין מורכב, לכן חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. כיוון שהסמכות בעניין הנישואין והגירושין נתונה בידי בית הדין הרבני, בלבד, חשוב שטוען רבני טוב ילווה את התהליך.  


טואול בניית אתרי אינטרנט