ניסון רב, מומחים בתחום | 

מגוון שירותים רחב 

 ייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות חייגו או השאירו פרטים דרך האתר

אודות המשרד

משרד טוען רבני אליהו עבו, נותן ייעוץ וייצוג בבית הדין בכל הקשור לנישואין, גירושין, כתובה, חלוקת רכוש, משמורת ועוד. מחויבות להתוות יחד עם הלקוח אסטרטגיה מנצחת.


המטרה להגיע לפתרונות מהירים, יצירתיים, הכוללים חשיבה יסודית ומעמיקה. הכנה של הלקוח לקראת הדיונים, על פי ההלכה וסדר הדין בבית הדין הרבני.


מי שיבחר להעדיף את הליך הגישור, כדי להגיע לגירושין בהסכמה על פני התדיינות משפטית, ניתן לזה את מלוא תשומת הלב והיצירתיות כדי להגיע לפתרון, בו שני הצדדים יהיו שבעי רצון. המשרד מטפל גם בהסכמי ממון, צוואות וירושות.


התחייבות לשירות אדיב, נחוש ומעמיק. 

לייעוץ טלפוני 

טוען רבני

טוען רבני מוסמך הוא בעל רישיון  לייצג לקוחות בפני בית הדין הרבני, בענייני נישואין וגירושין והנושאים הנלווים אליהם: חלוקת רכוש או קבלת כתובה, מזונות אישה ומזונות ילדים, משמורת והסדרי ראייה. ההליך בבית הדין הוא הלכתי- משפטי, לכן הטוען הרבני הוא איש המקצוע המתאים לייעץ ולייצג את האיש או האישה שבחרו לפרק את השותפות המשפחתית. כיוון שאנו עוסקים באחד המשברים הקשים בחייו של אדם אנחנו מחויבים לאתיקה קפדנית ולרגישות גבוהה. טוען רבני אליהו עבו, יסייע לכם לגבש אסטרטגיה מתאימה, בכפוף לפסקי ההלכה וסדרי המשפט בבית הדין. היתרון שיש לטוען רבני על פני עו"ד לענייני משפחה, בהתדיינות בבית הדין הרבני, הוא הידע הרב ברזי ההלכה.                                                        

שירותי המשרד


ייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות

יצירת קשר

אליהו עבו

טוען רבני


כתובת: בארץ אהבתי 110, חד נס רמת הגולן

טלפון :052-5531069

פקס: 046923398

abuelihu@gmail.com

טואול בניית אתרי אינטרנט